close
دانلود آهنگ جدید
انشا کفش

انشا

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

انشا کفش هفتم

سه شنبه 01 آبان 1397


انشا کفش هفتم

انشا کفش هفتم


 

انشا در مورد کفش پایه هفتم صفحه۶۳مقدمه :

آدم ها در زندگی به دنبال راحتی و آسایش بیشتر هستند و برای اولین بار برای راحتی بیشتر پا و هم چنین محافظت از آن ابزاری را به نام کفش ساخته اند . 


در گذشته برای ساخت کفش فقط به جنبه حفاظتی آن توجه می کردند و کفش ها را برای محافظت استخوان های پا در برابر خطرهای محیط زندگی مانند سنگ های تیز ، تیغ ، زمین داغ و ... می ساختند ولی امروزه علاوه بر محافظت از پا به جنبه ی زیبایی در ساخت کفش توجه می کنند و کفش های بسیار زیباتر از زمان قدیم می سازند .  
ادامه مطلب

انشا کفش

دوشنبه 30 مهر 1397
انشا کفش

انشا کفشکتاب مهارت های نوشتاری پایه هفتم درس ۵ صفحه ۶۳ با موضوع  انشا کفش

 

بند مقدمه :
انسان های برای اینکه راحت تر زندگی کنند ، طبیعت را مهار کرده اند . آن ها از طبیعت ابزار ساخته اند و آن ها را به خدمت درآورده اند . یکی از این ابزارها کفش است .

 

بند بدنه :
جمله موضوع :
شاید کفش ها قدمتی برابر با قدمت زندگی انسان ها بر روی کره زمین دارند . کفش ها چگونه ساخته شدند ؟ اولین کفش را چه کسی درست کرد ؟ معلوم نیست ، اما هر چه که هست ، کفش یکی از مهم ترین و اساسی ترین دست آوردهای انسان بود .

ادامه مطلب

انشا درباره کفش

دوشنبه 30 مهر 1397


کتاب مهارت های نوشتاری پایه هفتم درس 5 صفحه 63 با موضوع  کفش


انشا  با موضوع کفش


کفش وسیله ای برای پوشش پا و محافظت پا از ناهمواری ها و سنگ ها و سایر اشیا برنده است . پا یک اجزای مهم بدن است که کفش وظیفه نگهذاری  از قلب دوم انسان را دارد کفش ها  در سایز ها و رنگ و جنس های مختلف در بازار وجود دارد .


ادامه مطلب